85354AK-01LFT
Shenzhen Huahao Gaosheng Technology Co., Ltd
Contact Now
85354AK-01LFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:1, 1:2
Type : Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : CML, LVDS, LVPECL
Supplier Device Package : 16-VFQFN (3x3)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 2.5 GHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.465V
Package / Case : 16-VFQFN Exposed Pad
Output : LVPECL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 2
Base Product Number : 85354A
Description : IC CLK MULTIPLX 2:1/1:2 16VFQFN
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Multiplexer IC 2:1, 1:2 2.5 GHz 16-VFQFN Exposed Pad